Informace o nás

Mé jméno je Soňa a je mi 20 let. Na NSDTR jsem natrefila úplnou náhodou cestou metrem, kde štěňátko tohoto plemene měla slečna sedící naproti mě. Jeden pohled do očí štěňátka mě naprosto učaroval a okouzlil. Bylo to jasné - MUSÍM ho mít. :) Přišla jsem s tím za svým přítelem.

A jak to dopadlo?

Ahoj! Jmenuji se Grand Red Boy z Dejzyna dvora, ale páníčkové mi říkají Marley. Narodil jsem se 15.2.2013 a mám dalších 6 sourozenců. Moc mě baví chodit na procházky, běhat venku na zahradě, plavat ve vodě a aportovat, jen se mi moc nechce dummy odevzdávat a pouštět, ale panička říká že to se poddá. Pak taky rád chodím na cvičák za ostatními pejsky a taky se rád jezdím ukazovat na výstavy, je to totiž zábava, jenom stojím a panička mě krmí. :) Myslím, že to už je o mě asi všechno. Tak se mějte, HAF! :)

Information about us

My name is Soňa and I'm 20 years old. I met first with breed NSDTR really accidentally, when i was on journey in the metro. One girl that sat opposite to me had a beautiful puppy of this breed.  The only one sight to the eyes of this puppy charmed me for a long time. It was so clear - I must have it :))) I came with this ideat to my partner.

And how does it end? 

Hi! My name is Grand Red Boy z Dejzyna dvora but my owners call me Marley. I was born 15th February 2013 and i have another 6 siblings.I like to go for a walk, run on my huge garden, swimm in the water and retriev, but i still do not want to release a dummy, but my owner says that it needs only a time :) I also like to go to training camp with another dogs and show myself on dogshows. It is a big fun, because I only stand and my handler feed me : I think that this is everithing about me, so good bye. HAF! :)